
Перша особливість: успіх дає підказки
Досягнення цілей залежить не від удачі чи обставин, а від Вашого способу мислення та дій. Знаходьте успішних людей – тих, ким хочете бути Ви, які досягли потрібних результатів – і наслідуйте їх дій. Успіх підказує. Це те, що можна і потрібно створювати на чужий зразок.
Друга особливість: що бачите, те й отримуєте
Картини, які Ви малюєте у своїй уяві, зазвичай втілюються у житті. Знаєте, чим займаються спортсмени високого класу перед самим виступом? Вони уявляють бажаний результат: як м’яч влітає у ворота, як вони ідеально виконують програму. Яким би видом спорту вони не займалися, подумки бачать зразковий результат.
А чинять так спортсмени тому, що знають: це працює. Вони розуміють: що ясніше вони уявлять бажаний результат, то швидше виступлять так, щоб досягти його. Це працює і в звичайному житті: чим чіткіше Ви уявляєте бажані результати, тим вища ймовірність, що Ваші дії приведуть до них.
Третя особливість мислення: що шукаєте, те й бачите
Найчастіше у вашій уяві виникають картини, до яких Ви привчаєте свій мозок. Одна з частин Вашого мозку, дуже важлива, може працювати на Вас чи проти Вас. Це активуюча ретикулярна система (АРС), яка виконує роль “фільтра”. Вона звертає Вашу увагу на те, що Ви навчили її помічати і відсіювати все інше. Приклад: Вибір машини. Як тільки ви зупинилися на певній марці, де ви починаєте бачити саме такі автомобілі? Правильно – скрізь! І це не тому, що вони почали гуртуватися навколо Вас, а тому, що Ви нарешті повернули перемикач, який дозволив Вам їх помічати. Ви можете застосовувати АРС, щоб досягати своїх цілей набагато швидше та легше!
Записуйтесь на наші курси з розвитку пам’яті та застосовуйте нові техніки разом з нами https://inten.ua/trainings/razvitie-pamyati/



Читайте также👉
Мозку потрібна відпустка: як влаштувати відпочинок найголовнішому органу
Як допомогти мозку розслабитись? Які існують методи відпочинку мозку і як його розвантажити?
Що важливіше: талант чи старанна робота?
Що являє собою талант і як його знайти?
Як мозку протистояти осінній “хандрі”
Корисні поради як мозку не впасти в “осінню сплячку”.