21 століття – століття інформаційних технологій! Люди не встигають прочитувати та аналізувати інформацію, як на зміну їй приходить нова. Книги, статті, новини незабаром старіють, і тому дуже складно залишатися в курсі того, що відбувається. Наші гаджети стають розумнішими, швидшими і потужнішими, зберігаючи величезну кількість даних. Здається, що штучний інтелект перевершить людину… Але це не так! Поки ми розвиваємо свій мозок.
Відомо, що мозок людини має практично безмежні можливості. Щодня ми обробляємо терабайти інформації, але її потрібно ще вміти правильно «переварити». Для розвитку навичок сприйняття існує багато різних методик. Одні з них тренують пам’ять, інші розвивають мислення, але найкращий спосіб, який включає комплексне тренування мозку – це читання!
Всім відомо, що регулярне читання додає впевненості, адже демонструючи у розмові високу ерудицію та глибокі знання у тій чи іншій темі, ми мимоволі поводимося більш впевнено та зібрано. Ще одним з важливих плюсів читання є позитивний ефект, що впливає на наше мислення. Читаючи, ми неусвідомлено вчимося пов’язувати свої наявні знання та минулий досвід із отриманим новим, коли намагаємося оцінити та зрозуміти ту чи іншу ідею твору. Це також сприяє тренуванню пам’яті та вчить формувати логічні зв’язки.
Також читання допомагає зменшити стрес. За даними співробітників Університету Сассекса у Великій Британії, читання здатне знижувати рівень стресу на цілих 68 відсотків – це навіть більше, ніж ефект після прослуховування музики або прогулянки. Виявляється, достатньо лише 6 хвилин почитати, щоб уповільнити серцевий ритм та зменшити м’язову напругу.
Але що буде, якщо читати за методикою швидкочитання, ба більше – МЕГАшвидкочитання?
Багато хто з вас чув про швидкочитання, навіть дехто випробовував методику на собі. Але навряд чи це дало можливості читати більше ніж у 2-3 рази. Метод швидкочитання певною мірою був ефективний, щоправда, років так 50-70 тому. Але зараз типи інформації, швидкість доступу до неї та її обсяг суттєво змінилися. Тому 21 століття вимагає ще ефективнішого методу читати швидко… Метод, який просто зітре межі вашого мозку, і зробить навчання в тисячу разів прогресивнішим. Швидкочитання допомагало людині залишатися в тренді, а МЕГАшвидкочитання зробить трендовим вас !
Мегашвидкочитання – це унікальна навчальна методика підвищення швидкості читання і засвоєння інформації. Ця методика не лише вчить вас швидко читати з розумінням 90%, а й гармонізує роботу півкуль головного мозку. Заняття спрямовані на прискорення потокового сприйняття інформації, розвиток концентрації уваги та прокачування мислення за системою паралельного процесингу.
МЕГАшвидкочитання допомагає відкривати нові горизонти. Вас не зупинятиме брак часу, адже все бажане можна дізнатися за лічені хвилини. За допомогою регулярних занять можна розвивати особливі здібності, як, наприклад, Бальзак, який прочитував роман у двісті сторінок за півгодини або Дехто Е. Гаон, який буквально пам’ятав 2500 прочитаних ним книг. Тільки їм пощастило народитися особливими, а ми можемо стати такими, доклавши трохи зусиль.
В чому секрет методики?
Секрет успіху методики в тому, що сам автор Андрій Сподін, як і його учні, розвивається щодня. Вивчення можливостей головного мозку людини не є просто його роботою, це швидше сенс життя. У постійному процесі розвитку будуть народжуватимуться нові ідеї, які повністю «вбиватимуть» старі, саме так сталося зі «Швидкочитання». МЕГАшвидкочитання спрямоване, перш за все, на те, щоб зробити людину щасливою, адже людина дйсно щаслива, коли в неї більше ресурсів, свободи та можливостей!
Уявіть, яку кількість книг ви зможете прочитати за допомогою МЕГАшвидкочитання, креативні ідеї будуть бити з вас як із фонтану. Словниковий запас збільшиться, а спілкування з різними людьми стане набагато простішим, адже у вас з’явиться талант оповідача. Ви станете цікавішим співрозмовником, справляючи особливо велике враження на тих людей, які не читають взагалі. Також, за даними наукових досліджень, читання справді захищає від захворювань мозку. Коли ви читаєте, активність мозку збільшується і постійно перебуває у тонусі, що покращує його стан.
Усі джерела знань, що представлені у методиці, формують навички майбутнього. З нас – гарантія, з вас – результат!
Коментуємо:
Читайте также👉
Ранковий підйом: як привчити мозок прокидатися легко?
Як пристосувати мозок до легкого пробудження? Як спати мало і висипатись?
Мозку потрібна відпустка: як влаштувати відпочинок найголовнішому органу
Як допомогти мозку розслабитись? Які існують методи відпочинку мозку і як його розвантажити?
Що важливіше: талант чи старанна робота?
Що являє собою талант і як його знайти?