Фитнес мозга

Гра «Веселка»

В основу гри взято відомий тест психолога Джона Рідлі Струпа, спрямований на створення додаткових міжпівкульних нейронних зв’язків у мозку.

Вправа спрямована на розвиток сприйняття кольорів, швидкості реакції, обсягу, розподілу, стійкості, концентрації, перемикання уваги, вміння виконувати відразу кілька дій одночасно (паралельний процесинг).

Сприяє виробленню високоресурсного стану, необхідного для отримання кращих результатів при освоєнні курсів Мегашвидкочитання ТМ, Мегапам’ять ТМ, Мегакреатив ТМ, Меганавчання ТМ з циклу Продуктивне мислення ТМ, а також закріплення вироблених навичок та підтримки їх на високому рівні.

Читати правила гри

Правила гри «Веселка»:

  1. На екрані з’являються слова, які позначають колір (наприклад, “синій”, “червоний”, “зелений”), які знаходяться у прямокутнику іншого кольору.
    Завдання назвати колір прямокутника, ігноруючи написане значення слова.
  2. При цьому, паралельно виконувати вправу на дрібну моторику “Японська вправа” з циклу “Фітнес Мозок”(Права рука ставиться вертикально, стискаючи долоню в кулак, Ліва рука ставиться горизонтально з прямою долонькою; ).

Правила гри «Веселка ПРО»:

На екрані з’являються слова, які позначають колір (наприклад, “синій”, “червоний”, “зелений”), які знаходяться у прямокутнику іншого кольору.

  1. Завдання назвати колір прямокутника, ігноруючи написане значення слова.
  2. При цьому, паралельно виконувати вправу на дрібну моторику “Японська вправа” з циклу “Фітнес Мозок”(Права рука ставиться вертикально, стискаючи долоню в кулак, Ліва рука ставиться горизонтально з прямою долонькою; ).
  3. Також додаємо “Оплески”, на екрані з’являться слова “оплески”, називаємо колір прямокутника і одночасно плескаємо в долоні.
  4. Також при появі слова «Стрибок» називаємо колір прямокутника і одночасно злегка підстрибуємо.

    Гра «Алфавіт»

    В основу гри взято сучасні психологічні підходи, спрямовані на створення додаткових нейронних міжпівкульних зв’язків у мозку та розвиток координації руху.

    Вправа спрямована на відпрацювання скоординованих рухів тіла, розвитку обсягу, розподілу, стійкості, концентрації, перемикання уваги, вміння виконувати відразу кілька дій одночасно (паралельний процесинг).

    Сприяє розвитку моторики, швидкості реакції, майстерності керування своїм тілом, виробленню високоресурсного стану, необхідних для отримання кращих результатів при освоєнні курсів МегашвидкочитанняТМ, Мегапам’ятьТМ, МегакреативТМ, МеганавчанняТМ з циклу Продуктивне мисленняТМ, а також для закріплення вироблених навичок і підтримки на високому рівні.

    Читати правила гри

    Правила гри “Алфавіт”:

    На екрані з’являється ряд із двох літер – буква зверху та буква знизу.

    1. Верхню літеру потрібно впізнати і назвати вголос.
    2. Дивлячись на нижню літеру в цей момент, потрібно підняти, згинаючи в лікті під кутом 90 градусів, Праву руку, якщо бачимо на екрані нижню букву “П”; Ліву руку, якщо на екрані бачимо нижню букву “Л”; Обидві руки Разом, якщо бачимо на екрані нижню букву “О” або “В”.

    * В англійському варіанті відповідно реагуємо на нижню букву: “R”- right /права рука/, “L”- left /ліва рука/, “B”-both /обидві руки/.

    Правила гри “Алфавіт ПРО”:

    На екрані з’являються ряд трьох літер — літера зверху, літера посередині і літера знизу.

    1. Верхню літеру потрібно впізнати та назвати вголос.
    2. Дивлячись на букву посередині в цей момент, потрібно підняти, згинаючи в лікті під кутом 90 градусів, Праву руку (літера “П”), Ліву руку (літера “Л”), або Обидві руки Разом (літера “О”).
    3. Поруч із цими діями, дивлячись на нижню літеру, необхідно підняти Праву ногу (літера “П”); Ліву ногу (літера “Л”); Обидві ноги разом (літера “О”).

    * В англійському варіанті відповідно реагуємо на нижню літеру: “R”-right /права нога/, “L”-left /ліва нога/, “B”-both /обидві ноги/.