Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

За жодних обставин Адміністрація Сайту не нестиме відповідальності перед жодною стороною за будь-які прямі, непрямі, особливі або інші непрямі збитки внаслідок будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з нашого Сайту, за виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а так само за відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, зупинення господарської діяльності, втрату програм чи даних у ваших комп’ютерах та комп’ютерах, а також за втрату даних, що є у Вашому розпорядженні.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання ним Сайту, оскільки він не надає відплатних послуг.

Використовуючи цей Сайт, Ви висловлюєте свою згоду з “Відмовою від відповідальності” та встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.