Привіт друзі! Наступний матеріал про дитяче швидкочитання я хочу присвятити мамам і татам, які втомилися чути фразу, що часто повторюється, від своєї дитини: «Не хочу робити уроки!» І також, забув додати, заохочення у вигляді поїздки на атракціони та великий кіндер-сюрприз за «п’ятірку» з математики вже не працює. Ремінь? Теж ні. Що ж робити? Я розповім.

Ми з вами дорослі, тому знаємо, що вчитися треба. Але пригадаймо себе дітьми. Адже ми теж, приходячи зі школи, кидали рюкзак і бігли у двір. Тому що там цікаво, весело і нам не хочеться читати масу нудної літератури, переказувати її, писати есе.

Я хочу наголосити, що запорукою успіхів дитини є добре розвинена пам’ять та здатність швидко обробляти та засвоювати навчальний матеріал. Проте такі навички необхідно розвивати. Яким чином? Читайте далі.

У нас розроблено авторську програму, яка має позитивний досвід навчання понад 32 000 осіб віком від 8 років. Завдяки їй ваша дитина зможе з легкістю запам’ятовувати столиці світу, розташування річок і гір на карті, стане впевненіше в собі. Усі ми хочемо, щоб наше чадо вивчало іноземну мову. Це якраз той випадок, коли дитина сама захоче це робити. Адже всі заняття відбуваються в ігровій формі із застосуванням найкращих світових освітніх технологій в екологічній формі. Ми ставимо перед собою найважливіше завдання – показати вашій дитині, що вчитися – це цікаво, весело та просто! Наша мета – дати поштовх та розвинути інтерес до пізнання нового, а головне – ми навчимо це робити максимально ефективно.

Мами і тата, адже ви про це мрієте?

Під час навчання кожна дитина матиме свій темп, жодного суперництва! Сертифіковані викладачі одночасно створюють атмосферу турботи, уваги та розвитку. Але я хочу вас відразу попередити: можливо буде така ситуація, що ваше маля, прийшовши додому після заняття, попроситься назад … Адже у нас не нудно!

І насамкінець, балуйте свою дитину, вкладайте в неї краще. Те, що в неї ніколи не заберуть. Вкладайте в знання. Зроби це прямо зараз! Успіхів!

Запишіть свою дитину на безкоштовний майстер-клас зі швидкочитання та розвитку пам’яті
3апишіть дитину на майстер-клас
(кількість місць обмежена)