Пройшла 3-тижневий тренінг з Мегашвидкочитання!

1. Шульте за 3 сек! До останнього уроку було 6 сек і я вважала, що це супер, але сьогодні на останньому уроці я зрозуміла, що можу більше!

2. Лабіринти! На початку заняття плуталися лінії, потім скачала програму на телефон і почала робити за програмою. Дуже сподобалася програма, пройшла всі рівні та лабіринти на аркуші стали виходити набагато краще.

3. Вправи на руках! Дуже подобаються всі вправи, особливо коли вони виходять!

4. Веселка, шикарна вправа особливо для мене. До того як почала його робити плутала ліворуч і праворуч, тепер і ноги і руки і всі разом так натренували мій мозок, що з “ліво і право” у мене немає проблем! Що мене найбільше тішить.

5. Швидкочитання. На початку занять була не впевнена у своїх силах, але результат збільшився втричі! Я за бажання можу читати текст методом “кенгуру”. Очі самі починають швидше рухатися за фразами, на автоматі!

6. Клиноподібні. Вже на другий тиждень я стала бачити клиноподібні від початку і до кінця, шикарно тренує мозок збільшувати поле зору!

7. Зелена точка вечірня допомагає швидше заснути навіть коли сну в жодному оці, допомагає спати міцніше, огляд вже 5 рядків зверху і знизу хоча спочатку бачила лише два слова.

8. Слонотопи, сканер і сканер з лінзою-мій стимул і бажання довести ці вправи як з клиноподібними до досконалості (особистої).

9. Мегапозитив на заняттях та на консультаціях, мегатренування мозку!

10. Бажання читати! Пробувати всі методи читання! Бажання читати багато! І звичайно запам’ятовувати все прочитане! Велике дякую!

Діля Панченко

Узбекистан, Ташкент

Учасник МЕГАШВИДКОЧИТАННЯ™