Як ти думаєш, який найпопулярніший коментар у нашій групі Фейсбук?
Особливо при оголошенні якогось заходу з швидкочитання.

Всі пишуть по-різному, але суть одна:

Мовляв, для художньої літератури ця навичка не потрібна і навіть шкідлива!
Навіщо читати швидко, якщо цікавий роман передбачає якраз вдумливе повільне читання в насолоду?

А що б вибрав ти:

Читати швидко чи в насолоду?

Моя відповідь проста – швидко і … із задоволенням!

Що? Ти не знав, що і так теж можна?))

Насправді при швидкочитанні художньої літератури відбувається справжня магія…

Ось, як описує швидкочитання художнього тексту один із наших учнів, Юрій Станішевський:

…Ще ніколи не було так цікаво читати художнє чтиво.

Яскраві образи, дії героїв зачаровують і ви стаєте частиною того, що відбувається, з дивовижною чіткістю сприймаючи навіть дрібні деталі.

Читаючи на високих швидкостях, ви як в авто, не втрачаєте кайф від їзди, а навпаки, посилюєте його!

Педаль у підлогу – і ви в іншому вимірі!

Відчуваєте події, переживаєте їх на повній потужності і принагідно вловлюєте приховані зв’язки, підсмисли, які при звичайному читанні від вас вислизали. Ви розумієте щось більше, ніж дії героїв.

Кажуть, за секунду до смерті людський мозок може відтворити перед очима все минуле життя в яскравих деталях і найдрібніших подробицях.

Звичайно ж, ви здатні відчувати задоволення від драйву на великій швидкості за застиглими словами – думками письменника і, навіть, зрозуміти їх таємний зміст, недоступний при звичайному читанні.

І, знаєте, ось що цікаво…

Наявність спортивного автомобіля не позбавляє вас можливості їздити старим трамваєм або ходити пішки. Колишня романтика повільних образів нікуди не поділася, вона, як і раніше, буде з вами.

Але варто вам додати «газу», як ви миттєво опиняєтеся в розкішному спортивному кабріолеті, що мчить на божевільних швидкостях, що легко сприймаються вашим мозком.

І ця недоступна для багатьох можливість – перемикати швидкість – відкриває вам доступ до тонких налаштувань мозку, а по суті, якості життя нового рівня. Дає незаперечну перевагу самому налаштовувати темп та якість свого буття.

P.S. Інтен рекомендує > > Книга на закуску) Чому незважаючи на те, що мозок Ейнштейна був на 10% меншим, ніж у звичайних людей все одно був геніальним? Що зробило його генієм і як це використати особисто тобі? Інтен рекомендує до прочитання шедевральну кнингу Діпака Чопра та Рудольфа Танзі «Досконалий мозок. Як використати мозок для досягнення здоров’я, щастя, успіху, духовного зростання». Ти дізнаєшся, в чому геніальність мозку Ейнштейна та готові «рішення для досконалого мозку», які допоможуть впоратися з переїданням, занепокоєнням, депресією, погіршенням пам’яті та багато чим іншим. Якщо почати по-новому взаємодіяти зі своїм мозком, можна вийти далеко за межі його звичних можливостей і більш ефективно використовувати його потенціал. Використовуй свій мозок, доки він не почав використовувати тебе! До речі, учні Inten цю книгу читають у середньому за 2 години)

Щоб прочитати цю книгу за 2 години – реєструйтесь на найближчий тренінг по Мегашвидкочитанню

Зареєструйтесь на тренінг Мегашвидкочитанню
(кількість місць обмежена)