Мене звуть Андрій Сподін. Я автор методик швидкісного розвитку мозку та засновник Міжнародного тренінгового центру “Інтен”.

… Якось, багато років тому, у 5-му класі я дивився як мої однокласники легко запам’ятовували довгі вірші і мало не плакав від заздрощів! Я так не можу!

Щоб отримати хоча б “четвірку” мені доводилося годинами зубритиненависні рядки …

Я ходжу з кута в куток із підручником у руках, раз у раз бубнячи щось собі під ніс і знову забуваю риму. Підглядаю, знову повторюю і вже за п’ять хвилин знову забуваю!

У цей момент я кидаю погляд у вікно і бачу, як троє моїх однокласників ганяють у футбол. І мені так стає прикро… Адже точно знаю, що вони завтра за цей вірш отримають “відмінно”, а я знову зловлю “трояк”!

Минуло 4 роки.

І в 9-му класі з легкістю виграю одразу 4 шкільні олімпіади: з фізики, хімії, біології та математики!

Мені потрібно було вирішити, з якого із цих предметів брати участь в олімпіаді на міському етапі. Я вибрав біологію і далі, вже на республіканському рівні посів друге місце!

Я легко запам’ятовував будь-який текст з першого прочитання!

На одне із складних питань на олімпіаді “Обґрунтуйте, чи потрібно вирубувати дуплисті дерева в лісі?” я дав 16 варіантів відповіді з обґрунтуванням кожного!

Вся проблема в тому, що в школі, задаючи нам щось вивчити,ніхто не говорить “як”. І багато хто, в тому числі і я, і, швидше за все, і ви просто не знали, що робити, намагалися визубрити необхідне тупим повторенням.

Але насправді пам’ять так не працює!

У юнацтві мені пощастило потрапити в потрібне оточення і я досить швидко освоїв навичку “правильного запам’ятовування”.

Виправити цю несправедливість інавчати людей грамотно використовувати свій мозок і стало для мене справою життя.

Адже “фотопам’ять” – як зараз називають цю навичку – це не про те, як ґвалтувати свій мозок намагаючись запам’ятати непотрібне.

Це проста технологія – як граючи запам’ятовувати великі обсяги будь-якої інформації – доступна кожному віком від 7 до 99+.

І, в подальших статтях, я із задоволенням відкрию деякі деталі і дам вам можливість випробувати цю “магію” на собі!

 

Якщо ви хочете вже зараз почати прокачувати свою пам’ять, реєструйтесь на безкоштовний майстер-клас
Майстер-клас у Києві
(кількість місць обмежена)