Привіт друзі! Кажуть, треба вчитися на своїх помилках, а я вважаю, що найкраще це робити на чужих. Тому пропоную вам 10 фішок, які ігнорують 99% людей при виборі школи швидкочитання, читайте та почерпніть корисне!

 1. Вибирайте школу, яка не менше 7 років на ринку цієї галузі.Зазвичай власники такої школи швидкочитання пережили зльоти та падіння. Вони знають, які методики ефективні, а які не дають результату, оскільки це питання тривалих досліджень та практики. Команда такої школи змінювалася багато разів і у результаті сформувалася у повний, професійний колектив. А кадри, як знаєте, вирішують все.
 2. Коли методику навчання перевірено на своїх дітях, тоді результат гарантовано перевіркою часом та цінностями. Відомо, що людина, яка по-справжньому «горить» своєю справою, рано чи пізно досягне успіху. Якщо тренер школи швидкочитання бере за модель навчання свою дитину, то вже, повірте, це:
  А) ефективно
  Б) корисно
  В) екологічно (безпечно)
 3. Методика має бути дієвою різними мовами. Якщо вона прив’язана лише до однієї мови – вона не матиме бажаного успіху. Посудіть самі, люди різних країн, з менталітетом і різноманітним світосприйняттям можуть успішно вчитися за однією методикою, більше того, ─ повинні. Я маю на увазі, що якщо методика швидкочитання корисна українською мовою, то має бути такою ж, наприклад, англійською. Ось чому це важливо під час вибору школи швидкочитання.
 4. Доступний вам матеріал. Леонардо да Вінчі казав, що поганий той учень, який не перевершує свого вчителя. Але я вважаю, що поганий той учитель, який дає складний ексклюзив, що не дозволяє перерости вчителя. Особливо часто таке відбувається у школі швидкочитання, яка є лише на етапі зародження та сервіс залишає бажати кращого. Тому переконайтеся, що Вам пропонують унікальне, але не недоступне.
 5. «До» та «Після» у цифрах. Тобто ви повинні чітко побачити вимірюваний результат до початку тренінгу та після нього: скільки слів, за який час ви читали до навчання, які результати після нього. Хорошої школи швидкочитання без науково обґрунтованої системи з вимірюваним результатом, повірте, не буде.
 6. Суспільна думка. Якщо звичайна людина, як я з вами, сходила на тренінг, оцінила результативність і написала про це відгук в інтернеті, не полінуйтеся його прочитати та проаналізувати. На простих форумах про школу швидкочитання можна скласти не тільки загальне уявлення про методику, а також про тренера, його особистісні якості. Це важливо.
 7. Атмосфера. Якщо вас усміхнено запросили за вже приготований стіл, в залі чисто, співробітники привітні, обстановка приємна – це добре. Чудово, коли до початку тренінгу вам особисто приділять час. Ідеально, коли при цьому атмосфера в школі швидкочитання сприяє заняттям, в залі затишно і в полі вашої уваги кольорові наочні матеріали: різні схеми, картинки, графіки. Так цікавіше, згодні?)
 8. Ціна. Друзі, гроші – це еквівалент вкладеної праці та здібностей, те, що зазвичай є результатом нашої роботи. За корисні знання необхідно платити, оскільки вони зроблять нас конкурентоспроможнішими, і, в результаті, принесуть гроші. Я рекомендую моніторити інформацію щодо цін у школах швидкочитання не лише України, а й Америки, країн Європи, щоб порівняти. Зазвичай такі тренінги там коштують набагато дорожче. Важливо вміти співвіднести ціну/якість тренінгу, виражену у результатах учнів. У хороших школах швидкочитання вам дадуть змогу поспілкуватися з персональним тренером як постійному учаснику, або в період свят можуть запропонувати акції, знижки, оплату частинами. Дізнайтесь докладніше.

 9. Коуч. А зараз, увага! Мабуть головна фішка. Поганий тренер = витрачений час та гроші. Досвідчений тренер обов’язково матиме безкоштовні відео-ролики, які можна без проблем знайти і ознайомитися. Можна пошукати виступи коуча на телебаченні, що також викликає довіру до його методик.

 10. Гарантія. Ми гарантуємо повне повернення коштів, якщо ваше навчання буде безрезультатним. Слова тут зайві: хороша школа швидкочитання вам поверне витрачені гроші! А хто нині не любить надійність, правда?

Як вибрати школу швидкочитання вже сьогодні?

А насамкінець, друзі, серйозна заява! Якщо певній школі швидкочитання притаманні всі 10 фішок, вітаю, їй можна віддати найвищий бал. Але … не йти туди. Туди треба бігти! Адже найчастіше кількість місць обмежена.

Дякую що ви з нами!

Якщо хочете потрапити до хорошої школи швидкочитання, реєструйтесь вже зараз!

Запишіться на безкоштовний майстер-клас з Мегашвидкочитання
(кількість місць обмежена)